Mesaj Scris de Cornel96 Mar Sept 06, 2011 8:12 am

Half Lenght: 6 min
    Difficulty Level : Word Class
    Game Speed: Fast
    Keeper Difficulty Level: Word Class
    Daca se dovedeste ca jucatorul gazda ( adica cel care hosteaza meciul ) nu a avut setarile cerute , pierde meciul cu 3-0.
    Out-ul executat direct In careul de 0-6 metri - Interzis
    Corner executat direct pe bara/ poarta - Interzis
    Q+W din jumatatea proprie - Interzis
    A+D din jumatatea proprie - Interzis
    Inceperea de la mijlocul terenului (la Inceputul primei sau celei de-a doua reprize , sau dupa primirea unul gol) se Incepe cu pasa In spate - Obligatoriu
    Incalcarea oricareia dintre regulile de mai sus DE DOUA ORI (TUR/RETUR) va duce la pierderea meciului cu 3 - 0 de catre jucatorul care greseste. Daca o regula este incalcata o singura data, si din aceasta incalcare este avantajat pe tabela de scor cel care comite infractiunea, se anuleaza golul respectiv, obtinut fraudulos si 10% warn.
    Este interzis sa iti joace altcineva meciurile , daca se dovedeste ca ai incalcat aceasta regula vei pierde meciurile cu 3-0 + 30% warn .
    Este interzisa tragerea de timp, prin aceasta Intelegandu-se pasele repetate Intre fundasi si portar mai mult de 5 minute virtuale. Incalcarea acestei reguli va duce la pierderea meciului cu 3 - 0 de catre jucatorul care greseste.
    Este interzis executarea out-ului de tusa in afara razei vizuale.Daca se dovedeste prin printscreen ca ati executat out-ul in modul mentionat mai sus,la prima abatere ve-ti primi warn 10%,la a 2 a abatere ve-ti pierde meciul cu 3-0.
    Este interzis golul din A sau Q+A din coltul careului pe HOST. Cine foloseste aces bug va fi penalizat astfel:
    - la prima abatere se anuleaza golul + Warn 10%.
    - la a 2-a abatere pierde meciul cu 3-0 + Warn 30%.

Intreruperi de joc :

In cazul intreruperii unui meci din cauza conexiunii mai slabe,meciul se va relua din minutul in care a ramas.Spre exemplu meciul se intrerupe in minutul 70 trebuie sa mai jucati 20 de minute.
    In cazul in care sunteti intr-o faza de gol sau adversarul are un jucator eliminat se va relua faza.Este obligatoriu dovezi clare pentru a se relua faza.Daca de exemplu faza de gol este foarte clara se va primi gol din oficiu.Spre exemplu un jucator ramane cu poarta goala din 2 m se va acorda gol din oficiu.
    In cazul in care un jucator iese intentionat din meci va fi advertizat sau chiar sanctionat .

Pentru orice regula de mai sus incalcata veti primi 1 avertisment, la 3 avertismente vei fi exclus din campionat. Regulamentul poate suferi schimbari fara stiinta membriilor . Va rugam treceti pe aici cel putin odata pe zi .